Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubabyk

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 196
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: New Bravo 1.4 t-jet
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 05 Sty 2008, 05:11
Temat postu:

Pali gaz i benzyne jednocześnie


Dzisja jak zrobiłęm dłuższa trase zauważyłem że jak jechałem na gazie autko działą normalnie ale zjadła mi i benzyne i gaz. wydaje mi sie żę jechała na tym i na tym poniewaz zatankowałem za 10zeta gazu ok 4.5 l przejechałem 40 km mając właczony gaz i zaczeło ją dławić że koniec gazu nomalne tylko poziom benzyny spadł mi o 2 kreski :/ kiedyś tez tak miałem ale myślałem że mam zwidy. przełączyłem potem na benzyne i też normalnie działa. i nie wiem gdzie mam jechać do gazownika czy do serwisu ?? nie mam wyłącznika pompy możliwe jest że mimo żę działą na gazei pompuje paliwo któe miesza sie z gazem ???
_________________
New Bravo 1.4 t-jet 150 KM Sport Very HappyVery Happy
Powrót do góry
shakalos

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 841
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 TD CR
Piwa: 2/0
Wysłany: Sob 05 Sty 2008, 14:32
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie


Po 1 jaki gaz
Po 2 kiedy zakladany
Po 3 na pewno musisz sie uda do miejsca instalacji gazu (zeby ci ustawili)
Powrót do góry
gadu-gadu
kubabyk

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 196
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: New Bravo 1.4 t-jet
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 05 Sty 2008, 15:24
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie


1 jaki gaz : firma AEB i kontrolka przełączania elpigaz tyle wiem
2 kiedy zakladany: jakoś w 2001 albo 2002 (niepamiętam)
3 na pewno musisz sie uda do miejsca instalacji gazu (zeby ci ustawili) umówiony jestem na środe
_________________
New Bravo 1.4 t-jet 150 KM Sport Very HappyVery Happy
Powrót do góry
shakalos

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 841
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 TD CR
Piwa: 2/0
Wysłany: Nie 06 Sty 2008, 02:55
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie


Moje zdane jest takie ze po srodzie mozna dalej ten temat poruszyc bo raczej fachowcy cos z partolili i zle ustawili podawanie gazu Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
kubabyk

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 196
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: New Bravo 1.4 t-jet
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Sty 2008, 20:01
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie


No dzisija byłem z gazem i tak gaz był odłaczony od sondy i dlatego dużo palił zrobili ustawili allle wracam do domu i zaczęło jąmulić pojechałem znowu i dłubali dłubali miało działać i nie dział dlae to samo mało tego nie chce sie załaczyć gaz albo działa na gazie i ben jednoczesine tak jak napisałem w poście. Ale goscią nic nie da sie zarzucić wziali na początku 30 zeta i tyle jutro mam podjechać zostawićją bo muszą wiazke kabli prześledzić czy jest jakieś zwarcie albo złe podłaczenie. Trafiłęm na uczciwych gości bo mialem walnięty komputer sterujący i nie kazali kupić nowego naprawili za free i dali gwarancje. Jutro zobaczymy co zmajstrują ale jak ktoś jest z okolic sosnowca to polecam warsztat ale dane na priv solidni goście od gazu
_________________
New Bravo 1.4 t-jet 150 KM Sport Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 09 Sty 2008, 20:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
shakalos

Auto Maniak



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 841
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 TD CR
Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 09 Sty 2008, 20:35
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie


Hmm powiem ci tak oni to zrabali wiec nie wiem za co ty placisz Smile wiec hmm goscie to jacys partacze :> bo powinni ci to naprawic a jak tak smigac bedziesz to uwierz mi twoje 1.4 dlugo nie pojezdzi jezeli nawet gazu zamontowac nie umieja
Powrót do góry
gadu-gadu
kubabyk

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 196
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: New Bravo 1.4 t-jet
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Sty 2008, 22:48
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie


gaz nie oni montowali. u nich było wszystko ok jak ustawili potem jak pojechałęm wyszła nastepna usterka która miałem jak już auto kupiłem i jak wracałem z trasy zaczęło ja mulić.
_________________
New Bravo 1.4 t-jet 150 KM Sport Very HappyVery Happy
Powrót do góry
bj_2006

Debiutant



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łowicz
Posiadane auto: Bravo 1,4 12V 96r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Sty 2008, 20:24
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Pali gaz i benzyne jednocześnie


WITAM
moje bravo 1,4 pali 15 l gazu. byłem u Gazownika i powiedział że u mnie sonda podaje złe parametry i na czas kiedy nie zakupię nowej gazownik odłaczył mi silniczek krokowy który dostaje informacjie od sondy i wstawił w to miejsce REGISTER gazu wyregulował go na minimum i teraz będe testował . Jeśli nie będzie dużo pił to zostawię to tak jak jest . a jeśli nie to zakupie nową sonde (podobno koszt 4przewodowej sondy wynosi od 200 do 300 zł.)
Zobaczymy
narazie bede testował register
o wynikach testów Wink dam znać na forum
_________________
Bj_2006
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie

Saab9-3

18 900

2008r.

277 000 km

śląskie

Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System