Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VERENADEVIL2519

Czytelnik



Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starogard Gdański
Posiadane auto: Saab 9-3
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Lis 2014, 23:54
Temat postu:

Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Witajcie,
wiem że forum jest typowo o autach więc jest tu wielu kierowców i to nie tylko tych co jeżdżą dla przyjemności ale i tych zawodowych. Należę do grupy tych drugich. Często wyruszam w długie i dalekie trasy ciężarówką. Nie mam kiedy obejrzeć nawet TV. Kupiłem jakiś czas temu laptopa, który miał umilić mi nudne wieczory na parkingu. Szukam jakiegoś serwisu internetowego dzięki, któremu seriale można oglądać online. Może ktoś z Was ma doświadczenie i mógłby coś polecić? Będę wdzięczny za pomoc
Powrót do góry
pavvelo

Czytelnik



Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzyce
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Lis 2014, 13:01
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Wpisz sobie w google "vod" i pierwsza strona od góry, na stronie tvp też można oglądnąć ich seriale jak coś Smile
Powrót do góry
EkoDelma70

Czytelnik



Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Jaguar XJ (X350/X358)
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Lis 2014, 07:42
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


sporo fajnych seriali jest tez na scs.pl. sporo znaczy chyba wiekszosc ktore zachod wyprodukowal w ciagu ostatnich dwoch dziesiecioleci, jesli nie lepiej Very Happy rejestracja jest darmowa, nie ma zadnych limitow dla uzytkownikow nieplatnych, jedyny mankament to ze filmy laduja sie troche wolniej. sa za to w trzech wersjach: napisy, lektor i oryginalne.
Powrót do góry
ExtraRoger2836

Czytelnik



Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ruda Śląska
Posiadane auto: Saab 9-5 FL
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Lis 2014, 14:24
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Też ostatnio namiętnie poszukuję stron do oglądania filmów online. Większość darmowych już zwiedziłem i nie znalazłem nic godnego. Wszędzie albo ładuje baaardzo długo, ale są setki reklam i limity. Teraz więc rozglądam się za stronami obarczonymi abonamentem. Może tam będą lepsze warunki. No i jak się okazało muszę sobie zwiększyć prędkość internetu.
Powrót do góry
Edomoslaw95

Czytelnik



Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starogard Gdański
Posiadane auto: Jeep Liberty (KK)
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 24 Lis 2014, 18:16
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Ja zdecydowanie polecam program ipla. Szybko i łatwo można go zainstalować a samo oglądanie jest niezwykle przyjemne. Można szybko i bez większych problemów oglądać filmy a przy tym nie tracimy transferu internetu. Jest wiele serwisów internetowych - korzystałem z dwóch i niestety jakość oglądania jest tragiczna
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 24 Lis 2014, 18:16
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
MrRigoberto76

Czytelnik



Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: Chrysler Voyager (RT)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 26 Lis 2014, 14:22
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Zawsze można pójść do kina ... ja nie zawsze mam na to czas dlatego często oglądam filmy przez internet korzystam głównie z zalakuj albo cda, wszystkie nowości pojawiają się tam dość szybko a jakość nie jest taka zła... jeżeli chodzi natomiast o seriale to bardzo rzadko oglądam a jeżeli już to na ipla albo też ogladam różne problemy na tvn.pl
Powrót do góry
filipeburwin

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Peugeot 308 SW 2009
Piwa: 3/0
Wysłany: Pią 28 Lis 2014, 12:31
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Seriale oglądam na iitv.info, tylko jeśli chce się ominąć limity, trzeba wejść z tego adresu: http://iitv.info/?entry Jakiś czas temu coś pokombinowali i inaczej każą się rejestrować. Jeśli chodzi o filmy to najlepszą jakoś ma cda, ale nie wszystko tam mają, mniej popularne rzeczy da się odkopać na zalukaj. No i niezawodne youtube i dailymotion Wink
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Pią 28 Lis 2014, 14:19
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Witam Twisted Evil to seriale widzę , że masz już podane , filmy prawie też Twisted Evil Do tych stron z filmami dodał bym jeszcze stronę filmmex.pl , niektóre w playerze premium , ale duuuża część filmów jest w playerze bez limitów . Jak czegoś nie ma na filmmex'ie tytuł filmu wpisuję w google i szukam w necie . Większość szukanych filmów znajduję na cda , nie wiem czy oglądanie filmów online z poziomu mobilnego internetu jest opłacalne ( chodzi mi tutaj o transfer danych i nie wiem ile giga internetu stracisz na oglądanie filmów , dlatego stacjonarny internet ma przewagę nad mobilnym , który nie zawsze odbiera tam gdzie jesteśmy Twisted Evil ) .
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
filipeburwin

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Peugeot 308 SW 2009
Piwa: 3/0
Wysłany: Sob 29 Lis 2014, 19:42
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Kierowca ciężarówki szuka pomocy w zakresie laptopa!


Mobilny internet (chodzi mi o taki na kartę, którą wkłada się do modemu czy routera) jeszcze ujdzie, jeśli chodzi o oglądanie online, ale ściągnąć się nie nie da, mówię z doświadczenia. Nawet nie mówię o limicie, choć to też problem, tylko o bardzo wolny przesyła danych. No ale żeby sobie obejrzeć parę odcinków serialu, topsze jak najbardziej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie

Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie

Saab9-3

18 900

2008r.

277 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System