Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Saab ) Dobroskok polkowice nie polecam



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kakor

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnyśląsk
Posiadane auto: kiedyś saab
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 02 Lut 2012, 12:22
Temat postu:

Dobroskok polkowice nie polecam


Do informacji wszystkich, którzy użytkują Saaba bądź chcą bawić się w przygodę z marką Saab. Jeśli przyjdzie naprawić wasz ukochany samochód, a bez wątpienia tak będzie bo Saaby wymagają szczególnie uważnej opieki. Przestrzegam przed odwiedzaniem Polkowic w woj. dolnośląskim w celu naprawiania tam auta. To jest warsztat HANDLARZA rozbitymi Saabami i częściami z nich wymontowanymi (saab-parts.pl) Z pozoru uprzejmy młody właściciel z nieukrywanym zamiłowaniem do Saaba i nienaganną ogładą. Wszystko w porządku, gdyby tylko po każdym wyjeździe z serwisu DOBROSKOK coś z samochodem nie było nie w porządku. Notorycznie po wizycie coś z autem było inaczej, za każdym razem coś nowego do wymiany. Po czasie dopiero zorientowałem się, że jeśli nie odwiedzam mechanika auto jeździ bezproblemowo( w międzyczasie odwiedzałem dużo lepszego, ale droższego mechanika we Wrocławiu). Przez gościa z polkowic zmarnowałem mnóstwo czasu, nerwów i dość sporo kasy. Jedyne co, jak się okazało po 2 letniej przygodzie z saabem, to elementy zawieszenia potrafili wymienić bez zarzutu. Jeśli nawet ufacie uprzejmemu panu z polkowic proponuję uważnie patrzyć mu na ręce, nie wierzyć w bajki i traktować jak przeciętnego mechanika, nie jak "specjalistę" od Saabów za jakiego się uważa. Zero uprzejmości dla barana.
To kanciarz i tyle. Gość, który jest członkiem stowarzyszenia Saab Polska jest zwykłym hipokrytą, który bije kasę na frajerach, zakochanych w marce Saab. Z daleka od tego pana, mnie już wyleczył z Saaba, skutecznie. Sprzedałem auto, jestem spokojniejszy i kasa jest w portfelu. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Saab ) Polecane warsztaty


Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie

Saab9-3

18 900

2008r.

277 000 km

śląskie

Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System