Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Saab 95 ) Saab 9-5, wciąga płyn od chłodnicy duże ciśnienie w układzie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab 95 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrian-Ozil

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Włoszczowa
Posiadane auto: Saab 9-5 3.0 TiD
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Lut 2016, 19:35
Temat postu:

Saab 9-5, wciąga płyn od chłodnicy duże ciśnienie w układzie


Witam, posiadam Saaba 9-5 3.0 TiD, na wstępie wspomnę, zrobiłem uszczelkę pod głowicą niecałe pół roku temu dokładnie w sierpniu, głowice również były planowane i sprawdzone nie są pęknięte, mój problem polega na tym że wciąga mi płyn od chłodnicy jak go nalej dużo to znowu wywala go pod korek, (popsuty odpowietrznik w korku) ? Dziś się już wkurzyłem po przejechaniu 15 km wywaliło mi płyn pod korek aż go wyciskało uszczelką w korku takie było ciśnienie, odkręcając korek wiadomo najpierw leciało powietrze potem już płyn, odkręciłem go całego wyleciał nadmiar płynu, resztę odessałem do bańki wiec zbiornik był pusty wyciągnąłem go z auta wyczyściłem założyłem nalałem nowego płynu pod stan kalt/colud odpaliłem pchodził trochę na wolnych obrotach ok 5 min później przejechałem sie jakieś 8 km (szybka jazda) w 4 km już mi wyskoczył błąd że nie ma płynu ale wróciłem do domu otwieram korek i wgl nie było nic płynu, wlałem więc 1l płynu wlewając go od razu go wciągnęło dolałem kolejny litr stało sie to samo potem kolejne 1,5l dalej go wciągało, patrzyłem się pod auto nie było nic mokre więc płyn się nie wylał, dolałem kolejne 2,5l i dopiero wlewając to osiągnąłem znów stan kalt/cold, robiłem to na odpalonym silniku, i jak byłem przejechać się do 8km zmieniłem na 2 korek wtedy który miał po prostu przewierconą dziure w celu odpowietrzania. Co jest ? uszczelka pod głowicą jest zrobiona, przed robotą było sprawdzane przyrządem na dwutlenek węgla w układzie i był, ale po zrobieniu uszczelki był znów sprawdzony i nie było go już a nadal jest to samo! CO JEST, ja już nie mam siły i napewno nie zaprowadzę do żadnego mechanika który się nie zna na saabie ! Bardzo proszę o pomoc, nie wiem co się dzieje i co jest
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab 95 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Saab 95 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Saab 95 ) Porady, problemy techniczne


Saab9-5

7 990

2006r.

271 489 km

pomorskie

Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie

Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System