Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Saab 9-3 ) porada w Sprawie Chipu i funkcjonowania Gazu po chip-tuningu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab 9-3 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czajen23

Czytelnik



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowsze/pomorskie
Posiadane auto: saab 9-3 1.8T 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Lip 2016, 17:55
Temat postu:

porada w Sprawie Chipu i funkcjonowania Gazu po chip-tuningu


Witam,
Jestem świeży na forum, ale zanim oddam Do mechaników pomyślałem ze może ktoś z Was wie jak rozwiązać ten problem. Posiadam Saaba 9-3 w wersji vectro z roku 2004 z silnikiem 1.8T. Czytając i przeglądając internety znalazłem kilka tych modeli po Chip-tuningu efekty były ładne oraz użytkownicy zadowoleni po Chipach. Problem mój polega na tym, ze zrobiłem u tunerów chip tuning z 150 km na 200 km i od tamtej pory na gazie szarpie przy mocnym przyśpieszaniu lecz już na benzynie jest okey. Gaz jest tu założony 5 generacji Vialle coś tam coś tam Very Happy jeszcze przed chipem miałem regenerowaną pompę gazu bo przerywało coś w tym stylu po regeneracji było ok, wszystko płynnie. lecz teraz szarpanie przerywanie, a przeszukując fora, internety znalazłem wykazy 200-220 km z gazem saab z tym silnikiem i było wszystko okey a u mnie te cholerne przerywanie. Teraz pytanie - Czy nie ma ktoś pojęcia czy wystarczy ustawienie na komputerze gazu czy też potrzeba coś wymienić, osobiście podejrzewam że których z wtryskiwaczy gazu już zaniemógł. Ma ktoś pomysł ??

pozdrawiam
_________________
Dopieszczamy Saabine Very Happy
Powrót do góry
peterdelara

Czytelnik



Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa Radom
Posiadane auto: saab 93 ss 1.8t
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Wrz 2016, 19:46
Temat postu:

Re: ( Saab 9-3 ) porada w Sprawie Chipu i funkcjonowania Gazu po chip-tuningu


Witam
Też posiadam owego Saab-a i to co kolego piszesz. Że na necie ludzie maja tego saab-a w gazie i po tuningu to prawda tylko oni maja inna instalacje nie vialle. Niestety tez ją mam i z tego co ja się u 3 speców od tej instalacji dowiadywałem ze max na najwydajniejszych wtryskach czyli 50 KM na cylinder czyli 200 kucy teoretycznie bo w praktyce to zakładam ze nie masz wtrysków nowych i akurat w 100% sprawnych, czyli nie wydołają do twojej mocy. No chyba że udało ci się to poskromić to chętnie bym sie dowiedział jak to uczyniłeś bo nie ukrywam że też chciałem podnieść moc mojemu rumakowi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab 9-3 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Saab 9-3 »

Opinie o samochodach Saab 9-3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Saab 9-3 ) Porady, problemy techniczne


Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie

Saab9-3

18 900

2008r.

277 000 km

śląskie

Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System