Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Saab ) Brak dźwięku oraz obrazu w nawigacji i radiu.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander1975

Czytelnik



Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom-Śląsk
Posiadane auto: Saab 9-3 1.9 TiD 150KM,2006r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 15 Sie 2016, 23:02
Temat postu:

Brak dźwięku oraz obrazu w nawigacji i radiu.


Witam.
Panie i Panowie,mam problem z Saab-em a w zasadzie to z audio oraz nawigacją. Posiadam w swoim autku
(Saab 9-3,1.9TiD 150KM, 2006r.) nawigację fabryczną,moduł bluetooth,zmieniarkę oryginalną na CD. Od kilku dni jak jeździłem to zaczęło coś strzelać w głośnikach i radio gasło,potem działo się to częściej,aż do momentu w którym znajduję się teraz, czyli ciemność i cisza totalna brak też klikania kierunkowskazów. Wyjąłem moduł gdzie znajduje się ekran navi i po wyjęciu wtyczki nie mam przez Was sugerowanego,świecącego światłowodu są 2 szt ciemne. Jak wpiąłem z powrotem wtyk do radia to wypiąłem wtyczkę ze wzmacniacza pod fotelem i też nie świeci się światłowód.Jak wziąłem i na jednym końcu od strony panelu do wtyczki ze światłowodami świeciłem latarką to na drugim końcu pod fotelem we wtyku ze wzmacniacza jest ciemność ,a powinno pokazać się światło,tak? Zauważyłem,że po przekręceniu klucza w pozycję zapłon, na wyświetlaczu po podświetleniu latarką w odpowiedni sposób widać lekko pojawiające się logo saab oraz w prawym dolnym rogu napis loading system i nic poza tym. Proszę o pomoc. Zasilanie na wtyku do panelu z navi dochodzi.Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Saab ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie

Saab9-3

18 900

2008r.

277 000 km

śląskie

Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System