Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa a uszczelniacze zaworowe



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thomecheck1986

Debiutant



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów

Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 18 Gru 2008, 14:45
Temat postu:

Instalacja gazowa a uszczelniacze zaworowe


Koledzy mam pewne pytanie. Otóż ponad rok temu kupiłem Fiata Sienę, silnik 1.2 z instalacją gazową. Od początku są problemy z silnikiem tzn. z gubieniem oleju. Schodzi średnio niecały litr/1000 km. W ciagu ostatniego roku 3, lub 4 razy był przez to u mechanika, który z uporem maniaka wymienia wypadnięte uszczelniacze zaworowe. Nie chce mi się wierzyć, że same wyskakują, więc musi być tego jakaś przyczyna, zanim więc kolejny raz oddam samochód do naprawy, to chciałbym was prosić o radę. Szukając pomocy przez Google na jednej ze stron trafiłem na wzmiankę, że źle wykonana instalacja gazowa może powodować wydmuchiwanie uszczelniaczy ale nie było tam żadnych szerszych szczegółów co i jak. Może więc zamiast do mechanika udać się do gazownika ? Prosiłbym o opinie na ten temat, ewentualnie krótki opis problemu. Z góry dzięki.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie

Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie

Saab9-3

18 900

2008r.

277 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System