Saab

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Saab 9-3 ) Nie działa radio, klakson oraz dźwięk kierunków 2.0T



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab 9-3 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malynoone

Czytelnik



Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Saab 93 2014
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Cze 2019, 21:01
Temat postu:

Nie działa radio, klakson oraz dźwięk kierunków 2.0T


Dzień doby, jestem posiadaczem Saaba od niedawna. Ostatnio przestało działać radio, dźwięk kierunków, klakson oraz dźwięk pasów. Znojomy elektryk stwierdził że wszystkie bezpieczniki są sprawne. Ja czytałem gdzieś że to może być wina jakiegoś modułu usytuowanego pod siedzeniem kierowcy. Prosiłbym o pomoc szanownych forumowiczów jeżeli ktoś się kiedyś spotkał z tką sytuacją wcześniej. Będę niezmiernie wdzięczny.

z góry dziękuję i pozdrawiam

mój Saabik to 2.0T Amerykaniec. Mam przy okazji pytanko. W dowodzie rejestracyjnym jest 170 kilka koni napisane jak i w ubezpieczalni mówili że właśnie tyle ma. Tednak gdy kupowałem sprzedawca twierdził że auto ma ponad 200hp i miał do tego wydruki z hamowni. CZy mnie nabił w butelkę czy może się różnić prawdziwa moc od etgo co jest w dowodzie rejestracyjnym...?

to już wszystko. DZięki

pozdrawiam

Łukasz
Powrót do góry
cbud

Dyskutant



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość / region): sarzyna/podkarpacie
Posiadane auto: 9-3 1.8T 2004 SS
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Sty 2020, 21:30
Temat postu:

Re: ( Saab 9-3 ) Nie działa radio, klakson oraz dźwięk kierunków 2.0T


Co do problemu Twojego to jeśli bezpiecznik 25 koło akumulatora jest OK i nie ma błedów to może być wzmacniacz pod fotelem kierowcy.
Mam 93 sport sedan i problem mam z radiem trochę inny. Ma kolizję z zamkiem centralnym i pomimo wyłączenia włącza się jak otworzę drzwi a wyłączam go tylko po włączeniu i wyłączeniu stacyjki. Wyłącznik stycznikowy w panelu nie reaguje. Poruszenie panelu wzmacniacza pod fotelem powoduje również reakcję. Myślę, że to pordzewiałe styki panelu wzmacniacza bbo to jest wykładzina dolna i może tam być śnieg i woda a zatem wilgoć.
Jeszcze uwaga do inteligencji auta - otóż spaliła mi się żarówka stop tył, samochód przeniósł sygnał na pozycyjne po naciśnięciu stopu. Myślałem, że to zwarcie ale po wymianie żarówki stop wszystko wróciło do normy. Czy moduł komputera jest za inteligentny i sam sobie szuka innych wykonań. Nie wiem jeszcze czy ma to coś wspólnego z radiem.
_________________
laik
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SAAB Forum Strona Główna -> ( Saab 9-3 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Saab 9-3 »

Opinie o samochodach Saab 9-3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Saab 9-3 ) Porady, problemy techniczne


Saab9-3

18 900

2008r.

277 000 km

śląskie

Saab9-3

19 900

2002r.

167 000 km

śląskie

Saab9-3X SportKombi

43 300

2008r.

248 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System